شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها

قوانین و مقررات فروشگاه می مارت

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی می مارت


روش های ارسال
برای محصولات حجیم مانند مبلمان محصول برای شهر تهران از درب کارخانه با خودرو به درب منزل میرسد،برای شهرستانها از درب کارخانه به باربری تا شهر مقصد بعد از آن با خودرو به درب منزل شما میرسد،و برای محصولات کوچکتر مانند جلو مبلی و عسلی بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند (الوپیک، اسنپ، پست و..) انتخاب کنید.


توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد.


رویه‌های تعویض کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏های میمارت بوده است ودر این امر می‏‌کوشد تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش برای این موضوع در نظر گرفته شده است .کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسد.محصولات دارای سلامت فیزیکی و در صورت اصل بودن، دارای گارانتی اصالت هستند.

تحویل کالای ارسالی به مشتری از سوی ماموران تحویل کالا
جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه قبل از ارسال تایید می گردد و هنگام تحویل کالا به مشتری می بایست فرم تایید سلامت کالا توسط خریدار تکمیل و امضاء گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شخص تحویل دهنده گزارش دهند.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعی
شکستگی چوب، پاره شدن پارچه، کثیف شدن پارچه، استفاده نادرست از محصولات.

پرداخت در محل
فروشگاه یدکی لند قابلیت ارائه خدمات پرداخت در محل را برای مشترکین محترم فراهم کرده است.در صورت انصراف از خرید پس از مشاهده قطعه پرداخت هزینه حمل و نقل بر عهده فروشگاه نیست.

روش های پرداخت
به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.

سفارشاتی که مـبلغ آن بیش از بیست میـلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طـریق پرداخت اینترنتی تسویه شـوند.

می مارت این امکان را برای مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند فراهم کرده است. در صورتی که آدرس تحویل سفارش مشتریان تهران میباشد ، می توانید هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنید.