شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها

قوانین و مقررات فروشگاه می مارت

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی می مارت


روش های ارسال

پس از اینکه محصول آماده تحویل شد یک پیامک مبنی بر روز و ساعت تحویل میباشد جهت اطلاع به مشتریان که در محل حاظر شوند.
برای محصولات حجیم مانند مبلمان محصول برای شهر تهران از درب کارخانه با خودرو به درب منزل میرسد،برای شهرستانها از درب کارخانه به باربری تا شهر مقصد بعد از آن با خودرو به درب منزل مشتری میرسد،و برای محصولات کوچکتر مانند جلو مبلی و عسلی بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند (الوپیک، اسنپ، پست و..) انتخاب کنید.توجه کنید رانندگان فروشگاه می مارت فقط محصول را درب ساختمان محل شما تحویل میدهد و هیچگونه مسئولیتی در قبال انتقال آن به داخل ساختمان یا منزل شما را ندارد.


توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد.


رویه‌های تعویض کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏های می مارت بوده است ودر این امر می‏‌کوشد تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش برای این موضوع در نظر گرفته شده است .کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسد.محصولات دارای سلامت فیزیکی و در صورت اصل بودن، دارای گارانتی اصالت هستند.

تحویل کالای ارسالی به مشتری از سوی ماموران تحویل کالا
جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه قبل از ارسال تایید می گردد و هنگام تحویل کالا به مشتری می بایست فرم تایید سلامت کالا توسط خریدار تکمیل و امضاء گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شخص تحویل دهنده گزارش دهند.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض را از بین خواهد برد.همچنین در صورت انصراف از خرید،حضور نداشتن در محل سفاش هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

همچنین توجه کنید ماموران تحویل فروشگاه می مارت فقط محصول را درب ساختمان محل مشتری محترم تحویل میدهد و هیچگونه مسئولیتی در قبال انتقال آن به داخل ساختمان یا منزل ایشان را ندارد.

شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعی
شکستگی چوب، پاره شدن پارچه، کثیف شدن پارچه، استفاده نادرست از محصولات.

پرداخت در محل
فروشگاه فروشگاه می مارت به علت داشتن محصولات با قیمت بالا به هیچ وجه پرداخت در محل ندارد

روش های پرداخت
به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند