شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها
خبرخوان

بلاگ

انواع آبکاری و رنگ کاری در صنعت شیرآلات ساختمانی
آبکاری شیرآلات در گذشته نه چندان دور، در دکوراسیون داخلی چندان اهمیئتی نداشته بود و می توان اینگونه بیان نمود که عملکرد شیرآلات در آن زمان مهمترین عامل تعیین کننده در هنگام خرید بود. اما امروزه، با پیشرفت و همچنین از نظر دکوراسیون و زیبایی منزل توجه به ترکیب رنگی و ظاهر آشپزخانه و حمام و انواع آبکاری شیرآلات و رنگ کاری شیرآلات مهم تلقی می شود.
راهنمای خرید هود آشپزخانه
این را می دانیم آشپزخانه مختص پخت و پز است و در حین پخت گرما،گریس، رطوبت و دود تولید می شود و با اینکار کابینت ها و دیوار را تحت تاثیر قرار داده رنگ و جرم به آنها می چسبد و از حالت اولیه دیوار و کابینت چیزی باقی نمی ماند. اما یک راه حل برای این مشکل وجود دارد که می تواند آشپزی کردن را لذت بخش‌تر کند. شما می توانید با انتخاب مناسب و نصب هود می توانید این مشکلات را به راحتی برطرف کنید. با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین هود آشپزخانه را برای خود انتخاب نمایید.
داشتن خانه ای با دکوراسیون زیبا با این فرمول
امروزه زیبایی خانه برای همه انسان ها مهم می باشد و علاقه دارند وقتی وارد خانه می شوند، احساس آرامش به آنها با دیدن زیبایی و سبکی که می پسندند تزریق شود و تمام مشکلات پشت در باقی بماند. با ما همراه باشید تا بتوانید دکوراسیون زیبا برای منزلتان بچینید.
چگونه دفتر کار مناسب با طراحی داخلی اداری مناسب داشته باشیم؟
می توان گفت کسانی که دفتر کار دارند علاقه دارند، محیط دفترشان از هر نظر زیبا و مناسب جلوه کند و چشم مراجعه کننده را در بدو ورود به محیط آنجا میخکوب کند.به عبارت دیگر وقتی فضای ادارای را با رعایت اصول طراحی دکوراسیون دیزاین می نمایید باعث می شوید تا هم فضای آرام و مناسب داشته باشید و هم می تواند در روند بهبود و پیشرفت انجام فعالیت های افراد نیز بسیار موثر باشد. بنابراین طراحی داخلی اداری می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد
خرید شیر آلات بهداشتی آشپزخانه و سرویس بهداشتی
ابتدا از یک تعریف کوتاه از شیرآلات شروع می کنیم، شیرآلات یا همان (شیر) وسیله ای می باشد فلزی که برای باز یا بسته نمودن و همچنین تنظیم نمودن شیرهای آب، مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی نیز به دو بخش شیرآلات بهداشتی خانگی (ساختمانی) و صعنتی تقسیم می گردد.
فوم مبل در صنعت مبلمان
هر کسی برای خرید یا نگهداری مبل شرایطی دارد و همچنین انتظاراتی از مبلی که خریداری می کند. به طور مثال یک نفر می خواهد دوام مبل راحتی که خریداری می کند بالا باشد. حال ما می خواهیم به شما پیشنهاد دهیم که در هنگام خرید به فوم مبل یا فوم تخت خواب که میخواهید بخرید دقت کنید.
چگونه یک اجاق گاز آشپزی مناسب را انتخاب کنیم؟
از زمان های قدیم تا کنون اجاق گازها جزو جدایی ناپذیر آشپزخانه به حساب می آیند. همچنین می توان به راحتی گفت که آشپزخانه بدون داشتن اجاق گاز بی معناست و به اصطلاح یک چیز در آن مکان کم می باشد
دکوراسیون منزل و سبک های چیدمان و دکور منزل
دکوراسیون منزل و چیدن وسایل بر طبق مد روز از مواردی است که امروزه بسیار مسئله ساز شده است. ترکیب رنگها، انتخاب مبلمان، جاسازی وسایل، رنگ آمیزی، جنس و ... از مواردی هستند که در تزیین و دکور منزل بسیار حائز اهمیت هستند. اما دکوراسیون منزل تنها این موارد نیستند. شاید جالب باشد که بدانید علم ریاضی هم در دکوراسیون منزل نقش دارد. درک زاویه ها و تعادل بین آنها از مهمترین وظایف علم ریاضی در دکوراسیون است.
انتخاب ظرف و ظروف آشپزخانه
وقتی که از ظرف و ظروف آشپزخانه صحبت می کنیم، به دسته های مختلفی آشاره می کنیم. ظروف آشپزخانه، شامل ظروف پخت و پز، ظروف چینی، ظروف پذیرایی و ظروف تزیینی میشود. مهمترین ظروفی که باید در آشپزخانه به آن توجه کنیم و بدون آنها تقریبا هیچ کاری از دستمان بر نمی آید، ظروف پخت و پز است. چرا که اول باید غذایی پخته شود تا برای آن نیاز به استفاده از سایر ظروف باشد! حال که مشخص کردیم هدف اصلی این مقاله بحث در پیرامون چیست، بهتر است به سراغ مطالب کلیدی و مهمتر این ظروف برویم. با ما در ادامه همراه باشید
راهنمای کامل خرید مبلمان اداری
در ابتدا باید بدانیم که مبلمان اداری به چه می گویند؟ در اداره علاوه بر مبل هایی که برای انتظار در نظر گرفته میشود، میز و صندلی های اداری نیز باید خریداری شوند. همچنین قفسه هایی برای نگهداری اسناد بایگانی و اسناد مهم دیگر باید تهیه شود. عموما در تمام ادارات برای کارمندان، از صندلی های چرخان استفاده میشود و هر کدام یک میز مناسب خود را دارا هستند. در دفتر مدیریت و سالن کنفرانس هم باید میز و صندلی تهیه کرد تا مناسب برگزاری جلسات باشد. در بعضی ادرات نیز برای آبدارخانه ها از کابینت ها استفاده میشود. به طور کلی به تمام این وسایل مبلمان یک اداره می گویند. حال باید ببینید شما به کدام یک از این وسایل نیاز دارید؟ سپس به سراغ نکات مهم برای خرید آنها برویم.