شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی ایده ال باید دارای طراحی مناسبی مطابق با ارگونومی بدن داشته باشد. به دلیل اینکه در برخی مشاغل کارمند مجبورند ساعت های طولانی روی صندلی بنشیند و اگر صندلی مناسب نباشد در طولانی مدت دچار عارضه کمردرد و گردن دردو پا درد می شوند.  به صندلی‌هایی که این افراد از آنها استفاده می‌کنند صندلی کارشناسی و کارمندی می‌گویند. صندلی کارمندی مناسب باید به شکلی طراحی و ساخته شود که به خوبی چهار ناحیه ستون فقرات که با آن در تماس است را در برگیرد.

در نهایت ساخت آن باید به گونه ای باشد که کمترین آسیب را در طولانی مدت به بدن شخص وارد کندبنابراین اگر طبق اصول ارگونومیک بدن ساخته شود کمترین آسیب را به بدن می رساند. یکی از ویژگی های مهم صندلی کارمندی قابل تنظیم بودن پشتی صندلی و تکیه گاه آن است که می توان بر اساس قرار گیری گردن و مهره‌های پشت به خوبی آن را تنظیم کرد. قابل تنظیم بودن ارتفاع جهت قار گیری کامل پاها بر روی زمین یا سکوی زیرپای کارمند نیز مهم است و در گردش خون پاها و زانو تاثیر مثبت دارد. قرارگیری آرنج شخص از شانه باید بصورت8 فاصله داشته باشد.  صندلی کارمندی برخلاف صندلی انتظار باید متحرک باشد تا جابجایی کارمند در اطراف میز براحتی و بدون بلند شدن دائم صورت گیرد. در صورتی که صندلی ثابت باشد امکان انجام کار سریع در اثر نشتن و بلند شدن های غیر ضروری مقداری کاهش می یابد. در صندلی کارمندی باید محل قرارگیری ستون فقرات و کمر کاملا روی صندلی از راحتی مناسبی برخوردار باشد و حفظ و تغییر وضعیت به آسانی انجام شود. دسته دار بودن صندلی کارمندی یک مزیت مهم است که سبب محافظت از ماهیچه‌های گردن و شانه می شود و دیگر اینکه هنگام بلند شدن به عنوان تکیه گاه برای بلند شدن می توان از آن ها استفاده نمود.

صندلی کارمندی باید دارای نشیمن مناسب وراحتی باشد و از طرفی دارای استحکام و قابلیت ارتجاعی مناسبی باشد تا در استفاده های طولانی مدت طول عمر مفید و با دوامی داشته باشد. وجود پایه های متحرک و چرخدار این صندلی سبب شده کارمند بتواند براحتی به همه سطح میز دسترسی داشته باشد. صندلی کارمندی با کد  AGP تولیدی آرتمن گزینه مناسبی برای داشتن و خرید یک صندلی کارمندی ایده ال برای کارمندان شما می باشد. خرید و سفارش این محصول در رنگ های چرمی مختلف طبق سلیقه مشتری اینترنتی از فروشگاه می مارت امکان پذیر است.

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
صندلی کارمندی کد DLE آرتمن از روبه رو

صندلی کارمندی کد DLE آرتمن

دسته ها و پنج پر کروم
روکش دسته ها انتگرال
مکانیزم کلاجی و تیلت
جک 12 سانتی متری
955,000 تومان
صندلی کارمندی کد DLP آرتمن از نمای تمام رخ

صندلی کارمندی کد DLPآرتمن

دسته ها و پنج پر کروم
روکش دسته ها انتگرال
مکانیزم کلاجی و تیلت
جک 12 سانتی متری
935,000 تومان
صندلی کارمندی کدAGP آرتمن از نمای سه رخ

صندلی کارمندی کدAGP آرتمن

دسته ها و پنج پر کروم
روکش دسته ها انتگرال
قابل ارائه با مکانیزم کلاجی و تیلت
جک 12 سانتی متری
1,065,000 تومان