شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها

شیر روشویی

شیرهای سرویس بهداشتی علاوه بر تاثیری که بر زیبایی دکوراسیون سرویس دارند، رابطه مستقیمی با رعایت بهداشت و سلامت افراد در محیط های مختلف ( خانه، محل کار، مراکز بهداشتی،مدارس و.....) دارد. شیرهای روشویی در دو نوع پایه‌بلند و پایه کوتاه است و شما با توجه به سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل خود می‌توانید انتخابی مناسب داشته باشید. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم میشوند.

1.شیرهای کلاسیک مدل قدیمی شیرآلات است که امروزه اکثراً مدل‌های لوکس آن جهت نوستالژی در رنگ‌های برنجی و برنزی در بازار عرضه می‌شوند.

2.شیرهای اهرمی، نسبت به شیرهای کلاسیک راحت‌تر دمای آب را تنظیم می‌کند.

3.شیرهای چشمی از لحاظ صرفه‌جویی در مصرف آب بهتر از شیرهای اهرمی و کلاسیک است و از آن بیشتر در اماکن عمومی استفاده می‌شود. این نوع به دلیل عدم تماس با شیر کاملاً بهداشتی است .

4.شیرهای پدالی: مناسب‌ترین شیرهای بهداشتی برای اماکن عمومی مثل مدارس، مراکز پزشکی، هتل‌ها و مساجد و.... شیرهای پدالی و چشمی هستند. این شیرها با حذف تماس دست، علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی ، مانع ا ز انتقال بیماری‌های عفونی و پوستی افراد می‌شود. یکی از مزایای شیرهای پدالی نسبت به شیرهای چشمی عدم نیاز آن به برق و باتری است.