شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها

درباره ما

مقدمه

امروزه در تمام دنیا انسان ها در تلاشند با علم روز زندگی خود را ادامه دهند و به صورت هوشمند کارهای روزمره خود را به سرانجام برسانند،در این زمینه فروشگاه اینترنتی می مارت فعالیت خود را در سال 1398 در حوضه لوازم خانگی و مبلمان اداری شروع کرده است و در تلاش است که به مصرف کنندگان، محصولاتی با بهرین کیفیت ارائه دهد.

اهداف می مارت

اهداف اصلی این فروشگاه هموار کردن شرایطی مناسب برای مصرف کنندگان محترم در جهت خرید، با کیفیت بالا و قیمت مناسب است و برای این هدف سعی داریم تا بهترین و معتبر ترین برند های ایران در حوضه لوازم خانگی مانند: مبمان منزل و اداری، تخت خواب، انواع کمد، لوازم زینتی منزل، لوازم برقی و گازی را در این فروشگاه گرد هم آوریم. که این امر مستلزم تلاش شبانه روزی ما و امید به ثبت نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

سابقه و اعتبار

فروشگاه اینترنتی مارت با بیش از 25 سال سابقه در امر تهیه و توضیع لوازم خانگی، امروز از پیشتازان این عرصه در ایران است. می مارت شرایطی را فراهم آورده تا هموطنان عزیز بدون نگرانی از کیفیت و قیمت به راحتی هرچه بیشتر محصولات مورد نیاز خود را خریداری و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرند. امید به آن است مجموعه می مارت به واسطه تلاش شبانه روزی برای رضایت و امنیت خاطر هرچه بیشتر مشتریان و هموطنان محترم کسب و کار و محصولات خود را توسعه دهد.

 

خط مشی می مارت
می مارت به منظور حفظ موقعیت و ارتقا خود جهت دستیابی به اهداف فوق، کسب سهم بیشتری از بازار با افزایش سطح مشتریان راضی از محصولات، خود را موظف و متعهد می داند. برای رضایت مشتریان و ایفای نقش موثر و مفید در حوضه لوازم خانگی باید شناخت و درک کامل از نیازهای تلویحی و تشویقی مشتریان و تلاش جهت تامین نیازهای آنها و افزایش سطح بهره وری ارتقا کمی و کیفی محصولات را در برنامه همیشگی فروشگاه قرار دهد.

 

 

رضایت و امنیت خاطر مشتری مهمترین هدف فروشگاه می مارت است.
به امید ایرانی زیباتر