شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بسته
فیلترها

حریم خصوصی

حریم خصوصی فروشگاه اینترنتی می مارت


1.فروشگاه اینترنتی می مارت ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران خود قائل است، برای خرید و ثبت نظر در وب سایت اطلاعاتی را درخواست می کند تا بتواند روابطی امن و مطمئن با کاربران برقرار کند. برای ثبت و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل و.. مورد نیاز است.

2.تمامی فعالیت فروشگاه اینترنتی می مارت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی همراه با محصول خریداری شده ارسال می‌ گردد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی الزامی است.

3.همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تاییدی هستند که مکاتبات و پاسخ‌ های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد فروشگاه جهت اطمینان از صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات بیشتری درخواست کند.

4.توجه داشته باشید که در حال حاضر تمامی پیامک ها، تماس ها و.. از طریق شماره های اعلام شده در صفحه ارتباط با ما و ایمیل info انجام می شود. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام و اعتبار فروشگاه اینترنتی می مارت محصوب می شود.

5.خواهشمند است در صورت دریافت پیامک با هرگونه محتوا با نام فروشگاه اینترنتی می مارت، بغیر از شماره ها و ایمیل های اعلامی، جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@meymart اطلاع دهید.

6.فروشگاه اینترنتی می مارت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه می مارت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

7.حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

8.فروشگاه اینترنتی اطلاعات شخصی کاربران را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نخواهد کرد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

فروشگاه اینترنتی می مارت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و امید به آن است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و رضایت بخش را برای کاربران خود فراهم آورد.

 

با تشکر

مدیریت فروشگاه اینترنتی می مارت